Aktuality

Praktické využití biometrie ve výrobním podniku

Praktické využití biometrie ve výrobním podniku

Inteligentní automatizace, Procesy, Správa dat a informací
Pojďte se společně s námi podívat na názorné video o využitelnosti biometrických řešení pro výrobní firmy. Ukázka pochází ze společnosti BD SENSORS s.r.o. a shrnuje přínosy řešení od Comfis s.r.o., SafyID a Smart4factory. Jsme specialisté díky dlouholetým zkušenostem v oboru (od 2004) a rádi Vám poskytneme produkty, podporu a řešení v oblastech biometrie, Face Recognition a RFID systémů. Pro bližší informace: Tel: +420 572 411 914 Email: obchod @ safyid.cz Web: www.comfis.cz
Zobrazit více
Účastníci studia LEAN transformace 2019

Účastníci studia LEAN transformace 2019

Setkání
Na závěr listopadu proběhl poslední den školení Lean transformace 2019 pod záštitou našich partnerů Edunett. Pro účastníky byl prezentován koncept a zkušenosti s realizací Průmyslu 4.0, ale především praktické ukázky konkrétních řešení. V provozu společnosti BD SENSORS s.r.o. tak měli účastníci možnost seznámení s uplatněním moderních technologií a ověřeným přístupem k jejich využití. Děkujeme účastníkům i organizátorům za zajímavé poznatky a diskuzi. Tým S4F přeje mnoho úspěchů s realizacemi ve vašich domovských podnicích.
Zobrazit více
FOXON ACADEMY TOUR (workshop)

FOXON ACADEMY TOUR (workshop)

V terénu
S velkým zájmem jsme se zúčastnili workshopu o sběru dat. Od úvodního zdůraznění významu standardizace jsme již byli "naladěni a získáni". Bylo zajímavé porovnat naše zkušenosti s řešením sběru dat, jako příjemný bonus byly různé ukázky z řešení ve ŠKODA AUTO a.s.   Zdroj: ŠKODA AUTO I nadále budeme sledovat nejnovější trendy a řešení pro naše zákazníky!  
Zobrazit více