Aktuality

Účastníci studia LEAN transformace 2019

Účastníci studia LEAN transformace 2019

Setkání
Na závěr listopadu proběhl poslední den školení Lean transformace 2019 pod záštitou našich partnerů Edunett. Pro účastníky byl prezentován koncept a zkušenosti s realizací Průmyslu 4.0, ale především praktické ukázky konkrétních řešení. V provozu společnosti BD SENSORS s.r.o. tak měli účastníci možnost seznámení s uplatněním moderních technologií a ověřeným přístupem k jejich využití. Děkujeme účastníkům i organizátorům za zajímavé poznatky a diskuzi. Tým S4F přeje mnoho úspěchů s realizacemi ve vašich domovských podnicích.
Zobrazit více
FOXON ACADEMY TOUR (workshop)

FOXON ACADEMY TOUR (workshop)

V terénu
S velkým zájmem jsme se zúčastnili workshopu o sběru dat. Od úvodního zdůraznění významu standardizace jsme již byli "naladěni a získáni". Bylo zajímavé porovnat naše zkušenosti s řešením sběru dat, jako příjemný bonus byly různé ukázky z řešení ve ŠKODA AUTO a.s.   Zdroj: ŠKODA AUTO I nadále budeme sledovat nejnovější trendy a řešení pro naše zákazníky!  
Zobrazit více
Kulatý stůl v Buchlovicích

Kulatý stůl v Buchlovicích

Nezařazené
Organizovali jsme setkání Ústavu průmyslového inženýrství a informačních systémů z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně společně se zástupci CzechInvestu a společnosti BD SENSORS s.r.o. Společným tématem byla identifikace a propojování potřeb firemní praxe s nabídkou akademického know-how pro posílení regionu.  Hledaná témata měla ideálně přinášet budoucí synergie v oblastech zaměstnanosti, ekonomie, cílení akademických aktivit a zvyšování jejich realizačního potenciálu.
Zobrazit více